Integracja

Spotkanie integracyjne odbędzie się w dniu 12 września 2019 roku w klubo restauracji Jedz Pij Tańcz
w godzinach 18.30-21.00.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w lokalu, liczba uczestników spotkania integracyjnego jest limitowana do 140 osób. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność rejestracji – zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia procedury rekrutacji w spotkaniu integracyjnym w przypadku wyczerpania liczby dostępnych miejsc.

Klubo restauracja Jedz Pij Tańcz znajduje się przy al. Jana Pawła II 9, tuż przy skwerze Kościuszki. Spotkanie zaplanowaliśmy w stylu morskim -- zapraszamy do wspólnej zabawy przy szantach. Dla wszystkich gości przygotowaliśmy także bufet szwedzki. Spotkanie integracyjne jest nieodpłatne dla uczestników konferencji.

Jak dotrzeć?

Brak bezpośredniego połączenia SKM, trolejbusowego lub autobusowego. Zalecamy przejazd ZKM -- najbliższy przystanek to Skwer Kościuszki Info-Box (czas przejścia z przystanku do klubo restauracji Jedz Pij Tańcz to ok. 6 minut). Po wyjściu z przystanku, należy skierować się w stronę skweru Kościuszki i iść cały czas prosto. Tuż przed charakterystyczną fontanną przy al. Jana Pawła II należy skręcić w prawo w Aleję Topolową Parku Rady Europy.